תפנית

תפנית- הינה מכללה לקידום חינוך ללא רטלין, באמצעות שיטה המבוססת על אמונה והעצמת הילד, הצליחו להפוך את הרפואה המודרנית ולתת טיפול ללא רטלין שהוא ביצועי ויישומי.

האתגר העמד בפנינו מאחורי הפרויקט הזה הוא כיצד ניתן לייצר שינוי תפיסתי של ממש אצל קהל היעד הפוטנציאלי ולייצר תהליך מלא שיוביל את הגולש האקראי להאמין לשיטה ולרצות לנסות בעצמו, לקריאה נוספת

אז מה בעצם עשינו?

ראשית בנינו אסטרטגיה שיווקית מלאה, חקרנו את השוק, את הקהלים שיכולים להיות רלוונטיים, את הכאב של הקהל ומתוך החקר יצרנו משפך שיווקי חכם.

בעצם אפשר לומר שייצרנו לתפנית את תשתית השיווקית מלאה– משפך חכם שמעביר את הלקוח תהליך מלא שמטרתו היכרות ומודעות למוצר, יצירת אמון בשיטה, אפשרות לחוות את המוצר בתשלום סמלי ראשוני ועוד כמה תחנות בדרך, שיצרו שינוי תפיסתי אמיתי…

“ריפדנו” את הפעילות בתכנים איכותיים ודיוורים יומיים, שעושים את העבודה בצורה יסודית, שיטתית ונכונה. במקביל ניהלנו היטב את כל הנכסים הדיגיטליים- את כל דפי הנחיתה ויצרנו שפה אחידה, ממוקדת, הפונה לרגש ועונה לצרכיהם של אנשים רבים שלפתע גילו עולם- כאשר נחשפו לשיטה.

תכננו היטב את התהליך שהלקוחות צריכים לעבור, את הקמפיינים השונים ברשתות תוך חשיבה אסטרטגית עמוקה ויסודית.

ליווינו את תפנית להטמעה מלאה של המהלכים, בנינו ואף הטמענו מערכת crm מלאה המתאימה לצרכי הארגון, יצרנו דשבורד ארגוני, המאפשר קבלת החלטות יעילה.

כך יכלו בכל שלב בתהליך לראות ולחוות את תמונת המצב המלאה ולהעריך היטב את המצב בפועל.

בסופו של דבר התוצאות היו – פנומנליות , השיטה נכנסה למודעות של מאות ואלפי אנשים וכיום תפנית מאוד מבוקשים ועוזרים לכמות עצומה של אנשים מדי שנה, השיטה שלהם ממש הוכיחה את עצמה, וגם השיווק שלנו😜.

השיטה שלהם ממש הוכיחה את עצמה, וגם השיווק שלנו😜

  • העיצובים הינם להמחשה בלבד- שייכים לתפנית.

בואו נשב ביחד