דב גראו- חברה לבניין ופיתוח בע"מ הינה חברת בנייה בוטיק משפחתית.

אנחנו בחרנו לקחת את השיווק שלהם למקום אחר.

לא כמו שאר חברות הנדל”ן שהשיווק שלהם מאוד דומה, אנחנו רואים תמיד בניינים, רואים בתים, צילומי בנייה – פשוט אותם דברים, לא יותר מדי אקשן ויצירתיות.

מהי התוצאה שייצרנו ?

חברת בנייה שמשקיעה תקציבים מאוד קטנים בפייסבוק וגוגל, לא רק שמקבלת מדי חודש ים של לידים רלוונטיים בעלות של כ-70 שקלים לליד.

בנוסף, לאחר מספר חודשי עבודה בלבד, הדבר הזה שנקרא “ליד” – רכש ווילה יוקרתית בזיכרון יעקב בשווי 7 מיליון שקלים.

מה היה קורה אם הקבל היה משלם 2% תיווך כמו שמקובל היום בשוק? חישוב פשוט- 140,000 ₪ שזה בוודאי הרבה פחות ממה ששילם על השיווק (ניהול + ממומן) וכמובן שהוא קיבל הרבה יותר מהליד הנוכחי.

אז בנוסף לווילת היוקרה, פרויקט הדגל שבו השקענו את רוב השיווק נקרא- פרויקט נופים- בניין יוקרתי בחלומות זכרון יעקב- בו הצליח למכור 20 דירות בחודשים אלו, כאשר רוב רובם התחילו מ”לידים” פוטנציאלים שהגיעו מהשיווק שלנו.

כמובן שההצלחה אינה תלויה רק בנו, חברת הבנייה הינה איכותית ונעימה, מייצגת משהו אחר שלא קיים היום בשוק, חברה אכפתית ומשפחתית שיוצרת חוויית בניה ברמה אחרת, אבל איך אנשים ידעו על זה אם לא נייצר מערך שיווקי נכון?

השיווק שלנו העביר לגמרי את המסר ויצר תנועה רבה ופניות רבות והכי חשוב- מיתג את החברה בצורה יוצאת דופן תוך דגש על כל הערכים שלה- משפחתיות, יוקרה, איכות, זמינות.

ומה שיפה בכל הסיפור, שלא הושקעו כאן תקציבים רבים בממומן, תקציבים קטנים שעבדו יפה מאוד כי הייתה כאן התמדה, השקעה רבה בקמפיינים וחשיבה על הפרטים הקטנים.

קמפיין גם אני קניתי

אז לא עוד קמפיינים משעממים ובנאליים.

לאחר עבודת שטח וצילומים של האנשים שרכשו דירה בפרויקט יצרנו קולאז’ של אנשים שרכשו בית בפרויקט- קמפיין שהביא תוצאות מדהימות! 

קמפיין ה- baby שלך

קמפיין נותרו לנו

כל מודעה והסיפור שלה

מיתוג חברת הבניה

תהליך מאוד חשוב שיצרנו במקביל לשיווק הפרויקטים, הוא הכנסה ערכי החברה עמוק לתודעה של הצופים.

חברה איכותית, יוקרתית, משפחתית וחמה. הנה לכם כמה דוגמאות>

התוכן הוא המלך

כדי לבסס את תהליך השיווק ולחזק את הרלוונטיות של האתר ונאמנות הקוראים. התוכן הוא הכרחי!  לכן שילבנו לאורך כל התהליך מאמרים שנותנים ערך ללקוחות הפוטנציאלים.

בין המאמרים- מאמרים על עיצוב הבית- חדרי השינה, חדר הילדים, תאורה נכונה בבית, טיפים לקניית דירה חדשה, המחיר למשתכן, השקעת ועוד..

 

שלושה דברים יצרו את ההצלחה בשיווק – שילוב של מיתוג  שוטף של העסק וערכי החברה, פרסום יצירתי ומקורי של הפרויקטים לקהל ממוקד, תוך אופטימיזציות רבות ושיפורים והדבר השלישי- יצירת תוכן איכותי ללקוחות.

התקציבים שהושקעו בממומן לא גבוהים, תקציבים שנבלעים בדרך כלל בפייסבוק, אך בגלל ההתמדה של חברת הבנייה לטווח הארוך ושילוב של קריאטיב מנצח, תוכן איכותי ושיווק מקצועי- הגענו לתוצאות מדהימות!

בואו נשב ביחד