אוטודידקט בע"מ, מוצר הדגל- פרויקט X

הכשרת יזמי נדל”ן על ידי השיטה המוכחת של מומחה הנדל”ן הבינלאומי רוברט שמין.

כבר בתחילת תהליך העבודה, חל שינוי מהותי שנובע מהחלטות אסטרטגיות שנעשו יחד אתנו.

אז לאור ההחלטה האסטרטגית שתוכלו לקרוא עליה בהמשך, בשילוב של השיווק המנצח- כבר במחזור הראשון שעבדנו הגענו ל- sold out ומספר אנשים כפול מהמחזורים הקודמים.

והעלות לליד מה איתה? העלות לליד לא רק שהייתה נמוכה יותר, אחוזי ההמרה מתוך הלידים היו גבוהים להפליא (כ-33%) וגם יצרנו מערך מכירה אחד במקום 2 שהיו בעבר, מה שלגמרי הוזיל את המחירים.

אז מהי ההחלטה האסטרטגית?

בכל מחזור ישנה מכירה של כרטיסים לכנס של רוברט שמין, בו נמכרים כרטיסים לטסט דרייב- יום אימונים פרקטי עם רוברט, ולאחריו מוכרים את הפרויקט.

השינוי שיצרנו הוא בעצם חבילה אחת שכוללת – גם את הכנס וגם את הטסט דרייב ועוד בונוס לרוכשים (סדרת סרטוני וידיאו).

תוצאת השינוי – פחות אנרגיה, פחות כסף והרבה יותר מכירות של הטסט דרייב ולא רק זה, מכיוון שהתשלום ההתחלתי הוא גבוה יחסית (כ-500 שקלים), הרוכשים כעת יותר מוכנים לרכוש בהמשך את הקורס היוקרתי, שעלותו גבוהה יותר. כלומר גם איכות הרוכשים ומוכנות לשלבי המשך- גבוהה יותר.

יש לציין שהתקציבים שהושקעו כאן בשיווק הממומן הם גבוהים יחסית, אך עדיין אנו מתייחסים לכל שקל ושקל ומנתבים אותו לכיוונים הנכונים, ליצירת הכנסות ללקוחות שלנו.

מכיוון שאנחנו באים מתחום האסטרטגיה, היתרון לבעלי עסקים הוא מהותי כי אנו מייצרים להם מערך שיווקי חכם, מסכלים על העסק במבט על, מראיינים את כל אנשי המפתח ומביאים את החידושים והאימפוטים שלנו והתוצאות?  מדברות בעד עצמן.

בשלב הראשון ביצענו חקר מקיף של הקמפיינים בשנה האחרונה, הקהלים החזקים, הטעויות שנעשו, המודעות והסרטונים שעבדו הכי הכי טוב ויצרנו קובץ מסקנות מקיף שעזר לנו לקבל החלטות.

לאחר מכן התחלנו בשלב בניית הקהל, השתמשנו בקהלים קרים שעבדו בעבר וכמובן יצרנו חדשים – קהלים שבעבר לא כל כך התייחסו אליהם שחשבנו שיהיו רלוונטיים כמו- קהל צעירים שמעוניינים בהשקעות, שכירים בכירם שרוצים שינוי, קהל מטפלים ומוזיקאים שזקוקים להכנסה נוספת ועוד.

את בניית הקהל עשינו באמצעות סרטונים של רוברט, אלה שעבדו הכי טוב בקמפיינים האחרונים וכמובן תוספת שלנו של דברים שאנו חושבים שיעבדו, שאגב ברוב המקרים הוכיחו את עצמם ובגדול. 

כמובן שלכל אחד מהקהלים, פרסמנו תוכן ממוקד הנוגע אליו באופן אישי, חילקנו את המודעות בצורה כזאת שחלקן נוגעות בכאב, חלקן מדברות על הנאה עתידית, חלקן מייצרות ערך רלוונטי ללקוח וכמובן חלקן פחות מתחכמות נותנות את המידע על החבילה- כי גם את זה צריך.  

לאחר חימום הקהל, ולאחר שגרמנו לקהל להכיר היטב את רוברט שמין, התחלנו להיות ממוקדי החבילה- חבילת Intro ולדבר עליה.

לאחר מכן בשלב השלישי- היינו ממש ממוקדי מכירה בתכנים, בהנאה לפעולה תוך שימוש בשיטות הייחודיות שלנו, כמובן שלא נגלה לכם כאן את כל הסודות😊….  

 

אז הנה לפניכם מספר מודעות שלנו שעבדו מצוין והביאו תוצאות

שימו לב לקופי היצירתי, לקריאטיב במודעה ולוויב השיווקי>>

בואו נשב ביחד