רוצה להיות שותף שלנו?

התחל לקדם את שירותי Get2Gether- פתרונות פיתוח עסקי ושיווק לעסקים ותרוויח 400 ש”ח עמלה!

שותפים להצלחה!

Get2Gether מזמינה אותך להיות שותף להצלחה שלה ולהרוויח באמצעות תוכנית שותפים מתגמלת במיוחד.

עקוב אחר הצעדים הפשוטים הבאים:

מלא את פרטיך בטופס המופיע בעמוד זה

נציגנו יחזור אליך תוך מספר דקות

אשר את התנאים להצלחת השותפות.

למה זה כדאי לי?

השמועה עוברת מפה לאוזן

אתם יכולים להיות שותפים שלנו גם בלי לעשות כמעט דבר! כל שעליכם לעשות הוא להעביר לידינו את פרטי הקשר שם מלא ומספר טלפון של הלקוח שלדעתכם עשוי להתעניין בשירות שלנו. אנו ניצור קשר עם הלקוח, ובמידה ואכן יהפוך ללקוח פעיל במערכת שלנו תזכו לעמלה בסך 400 ש”ח!

תוכנית שותפים – משתלם?

אנו Get2Gether מאמינים שאנשי המכירות הטובים ביותר שאנחנו יכולים לגייס הם לקוח מרוצה, ואנשי מקצוע במשק שמאמינים בנו בכל ליבם.אנו מאמינים שמי שממליץ עלינו צריך להרוויח מכך.

מיהו השותף האופטימלי?

כל שותף שחושב שהוא יכול להטיב עימנו, תוכנית השותפים מתאימה לכל מי שיש לו פלפל ורוצה להרוויח: יועצים,אנשי שיווק, אנשי מכירות, מובילי דעת קהל, סטודנטים מוכשרים, חברים בקהילות יזמות, בוני אתרים, מפתחי תוכנה, מקדמי אתרים, יזמי אינטרנט, יזמים, נותני שירותים, בעלי עסקים, לקוחות קיימים שלנו ואנשים טובים באמצע הדרך!

אז איך זה פועל?

תכנית השותפים מאפשרת לך להמליץ על אחד משירותינו עבור לקוח פוטנציאלי בעינך, לקבל את פרטיו, למסור לנו, לתת לנו לעשות את העובדה הקשה ולהרוויח עמלות מהתיווך. כל לקוח שיסגור איתנו עסקה אתה תתוגמל עליו.נקודה. כל שותף של Get2Gether מקבל קישור ייחודי, דרך קישור זה השותף ידע בדיוק מי הגיע דרכו וסגר עסקה. כל שותף מקבל את כל הכלים הנדרשים לו להצלחתו!

אנחנו חברתיים, עם פתרון עסקי ושיווקי מנצח! לקוחות אוהבים אותנו! תעזור לאלה שעדיין לא מכירים להתאהב

  • תשלום עבור כל לקוח, בזמן אמת – לא מחכים לסוף החודש.
  • בלי התחייבויות, בלי “אותיות קטנות” – כל עסקה שנסגרה מתוגמלת בשכר. במקרה והבאתם חמישה לידים ולא סגרנו עסקה, תקבל 100 ש”ח עמלה!
  • עדכונים, סטטיסטיקות ומעקב בזמן אמת.
  • שירות מסור – עסק קטן עם נשמה גדולה שרק מחכה שאתה תפנה אליו ותקבל את השירות הכי טוב שניתן לתת.

בואו נשב ביחד