שיווק ממבט אחר

את שיווק חברת היזמות והנדל”ן – דב גראו בע”מ- בחרנו לקחת כמה צעדים קדימה! ההצלחה הייתה מרשימה  למרות שההשקעה בממומן הייתה מאוד קטנה.. ולכן שווה סיפור:)

השילוב של קריאטיב יצירתי ונכון, קהלים מדויקים וטובים, תכנים איכותיים היוצרים ערך ועניין, מיתוג והדגשת ערכי החברה והכי חשוב- ההתמד לאורך זמן, כל אלה הביאו תוצאות מדהימות להפליא.  

עבודת עומק לתוצאות פלא עסקיות
אוטודידקט בע”מ, מוצר הדגל- פרויקט X-הכשרת יזמי נדל”ן על ידי השיטה המוכחת של מומחה הנדל”ן הבינלאומי רוברט שמין.
כבר בתחילת תהליך העבודה, חל שינוי מהותי שנובע מהחלטות אסטרטגיות שנעשו יחד אתנו.
אז לאור ההחלטה האסטרטגית שתוכלו לקרוא עליה בהמשך, בשילוב של השיווק המנצח- כבר במחזור הראשון שעבדנו הגענו ל- sold out ומספר אנשים כפול מהמחזורים הקודמים.
והעלות לליד מה איתה? העלות לליד לא רק שהייתה נמוכה יותר, אחוזי ההמרה מתוך הלידים היו גבוהים להפליא (כ-33%) וגם יצרנו מערך מכירה אחד במקום 2 שהיו בעבר, מה שלגמרי הוזיל את המחירים.
דבורה חזן- מנכלית בית אושר

המרכז הבינלאומי ללימוד הילינג וקואצ’ינג יהודי קבלי.
במכללת בית אושר מוכרים מוצרים רוחניים, סדנאות והכשרות לטיפול בחסימות להילינג וקאוצ’ינג על פי היהדות והקבלה.
הקורסים נמכרים בתהליך מכירה- משפך שיווקי מדויק ומדיד המוכיח את עצמו כל פעם מחדש וכמובן שמשתפר ומשתדרג מיום ליום.
מדי שנה עשרות עד מאות קורסים פרונטליים נמכרים בבית אושר…
בנוסף לקורסים הפרונטליים, נמכרים גם עשרות עד מאות קורסים דיגיטליים וסדנאות יומיות…
ויותר מזה- נוצרה לבית אושר קהילה ענקית, אלפי עוקבים, קבוצת פייסבוק וקבוצת ווטצאפ פעילות עם מאות ואלפי אנשים, רשימת דיוור ענקית עם קהל יעד ממוקד ואפקטיבי, כל אלו מייצרים לדבורה היקרה מכירות חינמיות ללא השקעה כספית!

לא רק מאחורי המסך משווקים גם בשטח!

Bitthouse הינו סטרטאפ טכנולוגי שמטרתו לייצר פלטפורמה של מכירות מהירות – דילים ומבצעים של ריהוט מהפירמות המובילות באפליקציה לקהל הרחב – בדומה ל”גרופון” של עולם הריהוט.

זוהי דוגמה לפרויקט ייחודי ומעניין בו נתנו מענה שלם ללקוח, מעטפת מלאה הכוללת שיווק אפקטיבי וממוקד ברשתות בשילוב ניהול עסקי, והבאת ספקים באמצעות סוכני שטח מקצועיים שלנו. 

יצירת שינוי בתפיסה על ידי שיווק נכון

תפנית- הינה מכללה לקידום חינוך ללא רטלין, באמצעות שיטה המבוססת על אמונה והעצמת הילד, הצליחו להפוך את הרפואה המודרנית ולתת טיפול ללא רטלין שהוא ביצועי ויישומי.

האתגר העמד בפנינו מאחורי הפרויקט הזה הוא כיצד ניתן לייצר שינוי תפיסתי של ממש אצל קהל היעד הפוטנציאלי ולייצר תהליך מלא שיוביל את הגולש האקראי להאמין לשיטה ולרצות לנסות בעצמו

התמודדות עם קהלים מורכבים

מנילה פאוטן– בנק חוקי גדול בישראל הנותן הלוואות לעובדים זרים, תופסים כמעט 70% אחוז משוק העובדים הזרים בישראל.

האתגר בפרויקט הזה, הוא בעיקר- הקהל- קהל העובדים הזרים הינו קשה לפיצוח, מפוחד, עם קשיים רבים, קשיי הבנה, קשיי שפה, בעל מורכבות שיווקית מאוד גבוהה- ובכלל, איפה ניתן למצוא אותם?

אז איך בכל זאת הצלחנו להעלות את המכירות השנתיות ב-700%?

בואו נשב ביחד