Get2Gether הינה סוכנות המספקת פתרון מלא בפיתוח עסקי לעסקים באמצעות שיווק דיגיטלי איכותי.
עסק שקופא על שמריו עתידו ליפול. אנחנו כחברה מתעדכנים בכל מגמה, חידוש ושינוי בשוק, מייצרים לך תכנית פעולה מעשית להשגת המטרות שלך ומהנדסים את השיווק הדיגיטלי בעסק שלך, בגישה חדשנית, יצירתית וקריאטיבית.

אנו מאמינים ש’סוף מעשה במחשבה תחילה’- אנחנו פועלים מתוך חשיבה אסטרטגית עמוקה ובחינה לעומק של הפעילות השיווקית הקיימת- והתוצאות מדברות בעד עצמן.

לאורך כל הפעילות אנו מתמידים באופטימיזציה, ופעולות מחושבות, כדי שכל שקל שלך- יהיה אפקטיבי ליצירת הכנסות נוספות.

Get2Gether- מספקת את כלל הפתרונות לעסקים בצורה חברתית וקונספט מנצח. אנו ממנים מנהל פרויקט בכיר, אסטרטג שמלווה אתכם לאורך כל התהליך ומספק מענה מידי, בזמן אמן וללא כל המתנה מצד הלקוח.

אנו דוגלים בערכי האמינות לצד המקצועיות, במתן חוויית שירות ובמחויבות מלאה ללקוחותינו, אנו הולכים יד ביד עם לקוחותינו ושותפים מלאים בהצלחת התהליך העסקי שלך.

מקצועיות

Get2Gether- בעלת ניסיון של שנים בתחום הפיתוח העסקי והשיווק הדיגיטלי בערוצים השונים, עבדנו עם מספר רב של לקוחות במנעד רחב של תקציבים ותחומי פעילות והניסיון הרב שלנו מסייע לנו להתמודד עם כל סוג של בעיה בתחום ולפתח תהליכים שיווקיים איכותיים ומניבים.

עם זאת, אנו לא מסתפקים בידע שרכשנו ומדי תקופה לומדים את השוק, בודקים את החידושים, משקיעים בהון האנושי שלנו וצוברים עוד ועוד כוח וידע, למענכם 🙂

שקיפות

אנו מאמינים בשיקוף של הפעילות השוטפת ללקוחותינו. אנו רוצים שאתה תהיה חלק מהחוויה, כמובן בהתאמה מלאה לזמינותך.

ב- Get2Gether הלקוח מקבל מידע מקיף על הנעשה, אנו משתפים את הלקוחות שלנו בתהליכי קבלת ההחלטות ומציגים לך באמצעות דו”חות את הפעילות ברשתות ואת התוצאות, כך תוכלו לראות באופן ברור את השיפור מחודש לחודש ואת מגמת העלייה בתוצאות שלכם וכמובן- ברווחים.

שירותיות

אצלנו בכל עת – יש עם מי לדבר! אנו עובדים חמישה ימים מלאים בשבוע וזמינים לכל שאלותיכם. הלקוח הוא במרכז מבחינתנו – יש לך לגיטימציה מלאה לשאול, לדבר, לשתף ולהציע! אנו מספקים ללקוחותינו מיקור פנים – מיקור חוץ בהרגשה של בית, אתה כלקוח תמיד נמצא בתמונה ויכול להביע את דעתך בכל עת וכמובן שנשיב לך באופן מידי😊

מתן פתרון הוליסטי

אנו נותנים פתרון הוליסטי לכל שלבי הצרכן, מאסטרטגיה ועד מכירה. אנו מספקים אסטרטגיה שיווקית מלאה, תכנון מקיף, שיווק ממומן בכל הערוצים, שיווק אורגני, כתיבת תכנים, עיצוב מותג והכוונה להליך המכירה.

הפתרון שאנו מציעים הוא מקיף- כל זה במטרה למקסם את האפקטיביות שלכם ולייצר את ההליך השיווקי החזק והטוב ביותר, כזה שעובד באמת ומביא תוצאות בשטח.

התנהלות מול בן אדם אחד

ב- Get2Gether אתה עובד מול אדם אחד, אסטרטג, שמאחוריו צוות של מומחים בתחומים השונים הנבחר בקפידה.

עבודה מול בן אדם אחד יעילה ואפקטיבית יותר, בכל שאלה, בעיה, הצעה, קל יותר לפנות לבן אדם אחד ולהתנהל בצורה מסודרת ומדידה מולו, כך שמאחורי הקלעים הכול מתקתק.

וויב חיובי

הדבר הכי חשוב שמאפיין אותנו – וויב חיובי ואנרגיות גבוהות. המטרה שלנו להרים אותך למעלה- כי אנו מאמינים שבסופו של דבר האנרגיה שלך, ההרגשה שלך והמחשבות שלך משפיעות באופן ישיר על תוצאות העסק והכנסותיו.

אז מעבר לעבודה המקצועית המקיפה, אנו דואגים לכך שאתה נהנה ושמח לאורך התהליך, מאמין בהצלחה ומלא באנרגיה חיובית ונכונה ליצירת דרך מוצלחת – רק כך התוצאות ממהרות להגיע!

בואו נשב ביחד