מהי בעצם יצירתיות? יצירתיות היא יכולתו של אדם לפתור בעיות באופן חדשני ולהפיק תוצרים מקוריים ולא שגרתיים. חשיבה יצירתית משמע גמישות מחשבתית ויצירת משהו חדש, משופר, לא רגיל! “יצירתיות היא בסך הכל אינטליגנציה שמשתעשעת” אלברט איינשטיין. בעידן של היום, אנו מוצפים במסרים, הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת לנו לשווק לקהילה מסוימת מוצר המתאים באופן אישי וייחודי לצרכים שלה. כל אדם נחשף למסרים ממוקדים אליו. מסרים שתפקידם להניע אותו לפעולה! בכדי לייצר יצירתיות שמשרת את מטרות העסק, אנחנו צריכים לייצר USP
איך להגשים חלומות

(USP – (Unique selling proposition

(USP– (Unique selling proposition  הצעת ערך ייחודית.  כאשר יש USP ניתן להציג אותו בדרכים שונות ויצירתיות בכדי לקדם את הגולש האקראי להיות לקוח משלם שלנו.

כשאין USP קשה יותר לייצר בידול, להסביר למה לעבוד *רק* איתנו.  יצירתיות ללא USP תספק תוצאות נמוכות יותר.

יצירתיות והבלטת מסרים

אנו מקבלים מסרים רבים, אך שמתם לב לאיזה מסרים אתם מתייחסים יותר, איזה מסרים מעניינים אתכם יותר, מושכים את תשומת לבכם ואיזה פחות?

כמובן שזוהי שאלה אינדיבידואלית, אם ניקח לדוגמא פוסט פרסומי ברשת, יש הנמשכים לעיצוב יוקרתי ויש הנמשכים לעיצוב פשוט או עממי.

יש האוהבים טקסטים עשירים וארוכים ויש המעדיפים את הקצרים והחדים, יש שיעדיפו צבע מסוים על פני צבע אחר או מיתוג מסוים על פני מיתוג אחר,

אלו אלמנטים אינדיבידואליים וניתנים למדידה.

כאשר אנו כחברת פיתוח עסקי באמצעות שיווק דיגיטלי מייצרים קמפיינים בגוגל, פייסבוק, אאוטבריין או לינקדאין, אנו יודעים כיצד למדוד את ההעדפות של הקהל הרלוונטי לנו.

אנו יודעים כיצד לבדוק מה הקהל שלנו אהב יותר ואיזה מודעות הביאו לתוצאות טובות יותר.

לאחר תכנון של מאות קמפיינים, הגענו למסקנה אחת- יש חוקיות ברורה איך אפשר להניע אנשים לפעולה, איך אפשר לעשות פעולות יצירתיות שמעלות את המחזור והרווחיות.

אחת הנקודות המהותיות:  שיווק יצירתי ומסרים בלתי רגילים מביאים לתוצאות טובות הרבה יותר!

לכן בבואנו לתכנן מערך שיווקי, אנו צריכים להשקיע מחשבה רבה, לפתוח את הראש ולחשוב מחוץ לקופסה.

לחשוב על מסר שונה, אחר, שעוד לא ראינו. מסר מניע לפעולה, מסר דו משמעי, מסר מצחיק, משעשע ואפילו מוזר. זה מה שעושה את העבודה חברים!

כמוך כמוני, כולם רוצים משהו מרענן. כולם רוצים לראות את הקלף שמשנה את המשחק.

שיווק זה משחק.. שיווק זה עבודה, שיווק זוהי מחשבה, הבנת תהליכים, יצירתיות ופתיחות מחשבתית !

תנו למקצוענים לעשות זאת עבורכם😊

Get2Gether- סוכנות לפיתוח עסקי ושיווק דיגיטלי, כאן ונשמח לעזור לכם לבנות תוכנית עבודה, להגדיר את הUSP  הנכון לכם, לבנות עבורכם משפך שיווקי אפקטיבי ולשווק עבורכם בכל הרשתות החברתיות.

ללוות אתכם בתהליך המדהים הזה, תהליך בו גולש אקראי הופך ללקוח שלכם!

לפרטים נוספים התקשרו 054-6450191

או הכנסו עכשיו

p1.pagewiz.net/salesP_Get2Gether

Get2Gether- סוכנות לפיתוח עסקי ושיווק דיגיטלי, כאן ונשמח לעזור לכם לבנות תוכנית עבודה, להגדיר את הUSP  הנכון לכם, לבנות עבורכם משפך שיווקי אפקטיבי ולשווק עבורכם בכל הרשתות החברתיות.ללוות אתכם בתהליך המדהים הזה, תהליך בו גולש אקראי הופך ללקוח שלכם!

בואו נשב ביחד