לפעמים יש לנו פחד. פחד מהצלחה שיווקית. שלאחר כל המאמץ השיווקי שלנו, הגדרת המטרות, החקר, השיפור והשימור. נגיע להצלחה שיווקיות יוצאת מהכלל. איך מתמודדים?
איך להגשים חלומות

אנו כבני אדם שואפים באופן טבעי להתפתח ולצמוח ללא הרף, להגדיר יעדים וחלומות חדשים. יחד עם זאת, לעיתים ישנם דפוסי מחשבה וחסמים המונעים מאיתנו להגיע למטרה שהצבנו בפנינו. צמיחה אישית הנעשית בצורה מודעת ומלאת כוונות, יכולה לשחרר אותנו מכל מה שמעכב אותנו. הגשמת החלומות שלכם קרובה יותר ממה שאתם חושבים.

מהו קורס “בוחרים בטוב”?

קורס “בוחרים בטוב” נועד ללמד אתכם איך להגשים חלומות בצורה הטובה ביותר. במהלך הקורס תלמדו מהם דפוסי המחשבה וההרגלים המונעים מכם להגיע להישגים הנחשקים. יחד נקבע מטרות ברורות וניישר קו בין המוח והלב כדי להעצים את האמונה והדימוי העצמי. באמצעות רכישת הכלים הללו תוכלו להציב יעדים עסקיים, שיעזרו לכם להתפתח במישור המקצועי לצד התפתחות אישית אדירה.

אילו כלים תרכשו בקורס להגשמת חלומות?

במהלך הקורס תלמדו מהו סוד ההצלחה לחיים מאושרים. נעבוד על רכישת כלים שיהפכו את הדימוי העצמי שלכם למנוע העסקי שלכם. תלמדו כיצד לא להיות תלויים במאורעות החיצוניים שקורים סביבכם ולפעול בצורה חכמה, מבלי להגיב מתוך רגשות סוערים. יחד נלמד כיצד תמצאו את הלקוחות האידיאליים שיעזרו לעסק שלכם לשגשג. באמצעות מציאת הערך הייחודי שלכם, תדעו כיצד לשקף זאת ללקוחות פוטנציאליים כדי ליצור צמיחה אמיתית. נעבוד גם על רכישת כלים פרקטיים לניהול השגרה בעסק שלכם, ולהגדלת הרווחים בצורה עקבית.

באמצעות ליווי עסקי צמוד תדעו בדיוק מהי הדרך הנכונה לפעול, מרגע הקמת העסק ובהמשך הדרך כולה. נסייע לכם ליצור מודל הכנסות הפועל על בסיס מכירות אוטומטית, דבר שיביא לכם גם הכנסה פסיבית במאמץ מזערי. תרכשו כלים שיסייעו לכם למדוד את תפקוד פעילות העסק, לשפר בהתאם לכך את הפעילות לעתיד ולשמר ביצועים העובדים לטובתכם.

מהו סוד ההצלחה בחיים ובעסקים?

הסוד להצלחה בחיים ובעסקים הוא התפתחות אישית. התפתחות זו מאפשרת לכם לנהל את רגשותיכם במקום שהם ינהלו אתכם. גילוי האמונה העצמית, האופטימיות ושמחת החיים תעניק לכם כוחות מופלאים שלא ידעתם שיש בכם. ההתרגשות שתגלו שיש בכם ליצירת חיים מאושרים תשפיע על כל תחומי החיים, כולל המישור העסקי גם כן. שני התחומים הללו הולכים יד ביד, ללא הפרדה. ההתפתחות האישית שלכם תוביל אתכם להצלחה הומוגנית ובסופו של דבר תעשה אתכם מאושרים באמת בכל צעד שתעשו.

על יקיר תורג’מן

מייסד הקורס “בוחרים בטוב” הוא יקיר תורג’מן, יועץ עסקי מנוסה בעל הכשרה שאותה רכש בתאגיד בין־לאומי מצליח. תורג’מן הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, מטעם המרכז הבין־תחומי בהרצליה. הודות לניסיונו העשיר והידע הרב שאותו רכש, יש ביכולתו להעביר את הכלים הללו הלאה, כדי להבטיח שגם אתם תוכלו לקצור הצלחה כבירה. לצד ניסיונו בליווי העסקי תורג’מן הוא גם מנטור לעסקים בשיטת NLP, המסייעת לשנות דפוסי מחשבה מגבילים. הענקת סוד ההצלחה לאחרים היא משימת חייו של יקיר.

גם אנחנו יודעים שהמציאות יכולה להשתנות, אך אנחנו *בספק * יודעים שאפשר להנות מהדרך, שאפשר לייצר ערך אמיתי, שאפשר להצליח הרבה יותר בגדול, שאפשר להגשים את החלומות העסקיים (והאישיים שלנו).

בואו נשב ביחד